بلاگ

۳۰ دی, ۱۳۹۷

اتصالات و پیچ و مهره های صنایع هوایی

پیچ و مهره های صنایع هوایی

انواع مختلف اتصال دهنده ها در صنایع مختلف موجود می باشند و در ابعاد، دوام، استحکام، قدرت کششی، ظرفیت برشی، مقاومت خوردگی و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت هستند. در صنعت حمل و نقل هوایی استفاده از قطعاتی که استانداردهای ایمنی توصیه شده را دارا باشند بسیار حائز اهمیت است و همچنین به منظور تطابق با سایر قطعات به اتصال دهنده ها، از جمله پیچ و مهره ها می باید در مقابل فشار و خوردگی تحمل زیادی داشته باشند.

اتصالات و پیچ و مهره هایی که  در صنایع هوایی مورد استفاده قرار می گیرد معمولا قیمتی بالاتر از اتصالات قابل استفاده در سایر حوزه ها و صنایع دارد. چرا که هزینه تولید اتصالات مورد استفاده در صنایع هوایی با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع (که باید تحمل فشار و خوردگی زیاد داشته باشد) بسیار بالاتر از اتصالات دیگر است. اما شرکت پولاد پیچ گستر ماد با اتخاذ عملیات تولید با برنامه و ضمن حفظ کیفیت محصول، هزینه های تولید و در نتیجه فروش پیچ و مهره های صنایع هوایی را تا حد مقدور کاهش داده است.

گرچه پیچ و مهره قیمت چندان زیادی ندارند، اما حجم بالای استفاده از انواع پیچ و مهره در هر پروژه می تواند هزینه ها را به شکل سرسام آوری بالا ببرد. استفاده بجا و مناسب از منابع و استفاده از دستورالعمل های مهندسی شده دقیق می تواند به کاهش هزینه های تمام شده برای تولید و عرضه اتصالات کمک کند. VMI یکی از تکنیک هایی است که به کنترل هزینه های تولید از قطعات موتور گرفته تا پیچ و مهره ها کمک می کند. با استفاده از این تکنیک فرایند تولید بسیار کم هزینه می گردد.

 

VMI چطور کار می کند

VMI یک برنامه دقیق و مدون است که کل فرایند تولید را پوشش می دهد تا ایرادات موجود در تمام سطوح تولید، از تهیه مواد خام گرفته تا تولید محصول نهایی را از بین ببرد و مطمئن شود که هیچ باگی در سیستم تولید وجود ندارد. و با پایین آوردن قیمت ها توسط صرفه جویی های بجا تعاملات بین تولید کننده و تامین کننده را ارتقا می دهد.

 

اعمال VMI در کنترل هزینه های تولیدی پیچ و مهره ها

شرکت پولاد پیچ گستر ماد با رفع عملکردهای نابجایی که توسط برنامه VMI تشخیص داده شده و رفع می گردد، هزینه های تولیدی خود را کاهش داده و در نتیجه توانسته انواع اتصالات و پیچ و مهره با کیفیت را با کمترین قیمت رقابتی به بازار مصرف عرضه نماید.

به فروشگاه ما سر بزنید کیفیت و قیمت محصولات ما را خودتان بررسی کنید.

 

اطلاعات فنی پیچ و مهره, دانستنی ها , , , , , , , , ,
درباره پولاد پیچ گستر ماد

پاسخ دهید

Call Now Buttonتماس مستقیم
سبدخرید